Дмитро, учасник АТО: “Це мій куточок затишку і покою”

Дуже приємно, коли до Центру соціально-психологічної реабілітації населення приходять вже «свої» бійці. Вони стають «своїми» з часом всі, але деякі часті гості у Іванківському Центрі.

Ось як сьогодні, завітав учасник АТО Дмитро зі своїм бойовим командиром із 169-го навчального корпусу. Дмитро, наразі, приїхав у справах в рідні краї зі своїм командиром і вирішив показати йому наш центр, як він сказав: «Мій куточок затишку і покою». Провівши екскурсію та розповівши про напрямки та види роботи спеціалістів Іванківського ЦСПР, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, запросили їх поспілкуватися, надати інформацію про соціальні гарантії та розпитати про життя-буття на фронті.

Командир був здивований і завзято цікавився заходами, що проводяться для учасників АТО. Сказав: «Я вперше бачу таку організацію, такий центр, що надає безкоштовно стільки видів послуг для бійців АТО. Буду при нагоді відвідувати вас і обов’язково розповідати іншим. Те, що ви робите тут, дорогого коштує.»

На згадку вручили хлопцям нову газету «Голос Довіри», інформаційні буклети на актуальні для них теми. Захисники в свою чергу пообіцяли надсилати звісточки .

Про зустріч з учасником АТО розповіла фахівець ЦСПР зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

IMG_9117

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: