Травневі навчання загону територіальної оборони

ЗВЕРНЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА
ІВАНКІВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Шановні земляки!

Ви всі знаєте, що у нашому районі формується загін територіальної оборони. Варто зазначити, що територіальна оборона є комплексом загальнодержавних заходів, що застосовуються під час відбиття агресії, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території саме нашого Іванківського району. Всі свої функції особовий склад загону виконуватиме на території рідного селища та сіл району. Призначаються до загону виключно місцеві жителі.

У цей нелегкий для країни час керівництво держави, області, селища приділяє максимум уваги Збройним Силам, зокрема й формуванню територіальної оборони. Одним з кроків до створення надійної системи територіальної оборони являється підготовка військовозобов’язаних шляхом проведення навчальних зборів, які сплановано у травні поточного року. На даний час наш військкомат проводить оповіщення призначеного особового складу з метою залучення його до проведення цих зборів. Хочу зазначити, що проведення зборів ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ПОВ’ЯЗАНЕ З ПРИЗОВОМ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ. По закінченню зборів всі повернуться до місць проживання. А залучення в якості викладачів та інструкторів учасників АТО, представників сил спеціального призначення та волонтерських організацій обіцяє зробити цей захід навіть цікавим та пізнавальним. Тому запрошую усіх небайдужих до власної долі та долі своєї родини відгукнутися на заклик комісаріату та взяти участь у зборах. До зборів залучаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, придатні до військової служби за станом здоров’я.

Окремо хочу зазначити, що згідно діючого законодавства за особами, призваними на збори, зберігається робоче місце та заробітна плата, також виплачуються добові та організовується 3-разове харчування.

За довідками звертатись за телефоном : 096 447 46 64

З повагою, військовий комісар Іванківського ОРВК О.М.Кролау

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...