Учасники АТО розвивали стресостійкість і вчилися позитивному мисленню

Черговий виїзд фахівців Іванківського ЦСПР до військової частини А2435 відбувся 17 березня 2017 року. Робота проводилася у двох підгрупах.

З першою психолог Ольга Гаркуша провела тренінг психологічної стійськості. Учасники ознайомилися із поняттям стресу як неспецифічним адаптаційним процесом, психологією і концепцією стресу, стресовими обставинами. Кожен мав можливість визначити власну стійкість до стресу. В ході роботи учасники АТО поділилися власними способами подолання стресів, отримали рекомендації, як зняти стрес та завдяки яким психологічним методам можна підвищити стійкість до стресу. На практиці спробували ідеомоторні прийоми, релаксаційно-дихальну гімнастику, медитацію та визначили, яких рис характеру і способів поведінки варто позбутися, щоб зменшити емоційну напругу.

IMG_8861

Другій підгрупі фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова запропонувала групу самодопомоги. На занятті обговорювалась тема «Формування позитивної життєвої перспективи», яка все більше набирає популярності серед учасників бойових дій. Позитивне мислення – це своєрідний духовний стан, вміння знаходити щось хороше в речах, що вас оточують чи трапляються з вами, налаштовуватися на сприятливі результати. Саме тому концепція позитивного мислення важлива для учасників групи, вона вчить, як змінити своє життя на краще та бути щасливим. В процесі роботи учасники отримали буклети та поради, як налаштувати себе на позитив.

IMG_8855

По закінченню групової роботи на запит учасників АТО фахівцями було проведено індивідуальні консультації.

Психолог Ольга Гаркуша,
фахівець з соціальної роботи Ірина Струпова

IMG_8857

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...