Відбулося засідання колегії Служби

15 березня 2017 року відбулося засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Участь у засіданні взяли: члени колегії, керівники структурних підрозділів та представники територіальних органів Служби, директори центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Служби.

Yzobrazhenye-010-624x462

У ході засідання Голова Служби Артур Дерев’янко поінформував учасників про результати реалізації державних програм Служби.

P70315-112916-300x225Окремо зупинився на питанні розширення Єдиного реєстру учасників АТО шляхом додання інформації про:
– осіб зі статусами інвалід війни, член сім’ї загиблого, учасник війни;
– потребу та забезпечення житлом, земельними ділянками, технічними та іншими засобами реабілітації, послугами із санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації.

Особливу увагу Артур Дерев’янко приділив можливості протезування учасників АТО за новітніми технологіями в Україні.

На завершення виступу Голова Служби окреслив завдання та напрямки діяльності Служби на 2017 рік.

В рамках засідання керівники структурних підрозділів центрального апарату поспілкувалися з представниками територіальних органів Служби, роз’яснили проблемні питання, що виникають в ході роботи, надали консультації та вислухали пропозиції.

За матеріалами сайту: http://dsvv.gov.ua/ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ 

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...