Кишеньковий «Кобзар» із серії «Бібліотека українського воїна»

Напередодні шевченківських днів до нашого центру завітав учасник АТО Олександр Жержерунов. Він є постійним учасником заходів, зустрічей з дітьми, бере активну участь у діяльності громадської організації «Учасники бойових дій АТО». Цього разу, розповідаючи про своє життя-буття та найближчі плани, дістав з кишені невеличких розмірів книжечку в камуфляжній палітурці й простягнув її зі словами: «Це вам! Один знайомий отаман подарував».

IMG_8688 - копия

То було кишенькове видання вибраних поетичних творів «Кобзаря», видане «Просвітою» за підтримки парафіян Церкви святого апостола Андрія Первозваного (США) спеціально для українських воїнів, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України. У вступному слові зазначено, що у всі буремні часи Шевченкове слово мало вагу не меншу, ніж набої. «Нехай же і цей невеликий «Кобзар», наповнений могутньою силою духу, дасть кожному воїнові невичерпної енергії у боротьбі за рідну українську землю, за правду і справедливість, які все своє страдницьке життя обстоював Тарас Шевченко».

Олександр отримав цей дарунок в зоні АТО, тож крім Шевченкової підтримки вона містила на форзацах й життєствердні побажання від побратимів з різних куточків України. Це той випадок, коли історія різних століть тісно переплітається… Дякуємо, Олександре, за безцінний подарунок!

Людмила ШЕЛЕСТ, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: