Вітальне слово А. В. Дерев’янка з нагоди Дня українського добровольця

Шановні добровольці! Шановні співвітчизники!
Сьогодні, 14 березня, Україна вперше відзначає День українського добровольця.
Цей день покликаний  вшанувати пам’ять полеглих героїв війни та віддати належне самопожертві і самовідданості  живим.
Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки анексії Криму військами РФ, тоді перед Україною виникла загроза війни. Вже 14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом. Це були перші добровольці, які вирушили на захист Батьківщини. Пізніше були сформовані чисельні добровольчі батальйони, які першими стали на захист рідної землі й нині воюють на Сході України.
У лютому 2015 року був заснований “Легіон Свободи” ‒ об’єднання усіх членів партії та прихильників, який у складі Збройних Сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів взяв участь у російсько-українській війні. “Легіон Свободи” втратив 34 бійця, більше 100 бійців зазнали поранення різного ступеню тяжкості.
 Сьогодні, у непростий для України час, герої-добровольці мужньо і самовіддано виконують завдання по проведенню антитерористичної операції на Сході України.
Тож від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції дозвольте привітати зі святом воїнів-добровольців та схилити голову перед полеглими героями, які не побоялися віддати життя за рідну землю і своєю мужністю та відвагою показали приклад кожному, як потрібно любити Україну. 
Щиро бажаю всім нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, їх сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди й достатку, а головне – мирного неба над широкими просторами
неньки – України!
З шаною і повагою                                   
Голова Державної служби України
у справах ветеранів війни та учасників
антитерористичної операції
А. В. Деревянко
google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...