Підписано договір про співпрацю

На запрошення Поліської районної державної адміністрації взяти участь в роботі засідання Центру допомоги учасникам АТО колектив Іванківського ЦСПР відгукнувся охоче.

IMG_8836

Давні стосунки та добрі справи пов’язують «поліщуків» з нашим центром. Неодноразово спеціалісти ЦСПР зустрічалися з учасниками АТО, що проживають в Поліському районі, брали участь в інформаційно-масових заходах, надавали соціальну та психологічну допомогу в Луговиках, Радинці, Зеленій Поляні, Красятичах та інших населених пунктах району.

IMG_8835

На сьогоднішньому засіданні роботу центру презентували директор Галина Бабич та заступник директора Людмила Шелест. Завдяки підготовленим слайдам, учасники зібрання глибше познайомилися з напрямками роботи закладу, визначилися в майбутній співпраці, підписавши відповідний договір.

DSC02957

В засіданні взяли участь представники Поліської РДА на чолі з заступником голови Олександром Ільницьким, фахівці пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту, сільські голови, учасники АТО.

IMG_8847

Цього ж дня спеціалісти Іванківського ЦСПР побували в Володарській сільській раді, відвідали кілька сімей учасників АТО, поцікавилися їхніми проблемами, та запропонували інформаційну продукцію. Психолог Ольга Гаркуша працювала з учасниками АТО індивідуально.

Галина БАБИЧ, директор Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...