Інформаційно-просвітницька робота з учасниками АТО щодо підвищення правової компетентності та зміцнення психічного здоров’я

Іванківський ЦСПР продовжує співпрацю з учасниками АТО Іванківського відділення поліції.

02.03.17 інформаційну бесіду «Актуальні питання правової допомоги учасникам АТО» провів юрисконсульт Іванківського ЦСПР Артем Бабич. Під час роботи були розглянуті питання отримання житла, приватизації земельних ділянок, отримання грошової допомоги та ін.. Учасники мали багато запитань, і в свою чергу, ділилися власним досвідом у вирішенні питань соціального захисту.

IMG_8739

Роботу продовжила психолог Ольга Гаркуша, яка провела просвітницький тренінг «Психічне здоров’я – шлях до щастя і довголіття». Учасники АТО ознайомилися з ознаками психічного здоров’я людини, визначили фактори, які руйнуюче впливають на нього: стреси, професійне вигорання, шкідливі звички, насильство, сімейні проблеми, проаналізували наявність цих факторів у своєму житті. У процесі обговорення розглянули способи реагування людей на стрес-фактори, їх вплив на здоров’я. На завершення зробили висновки про шляхи збереження психічного здоров’я, важливість розвитку власного потенціалу.

IMG_8755

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...