Відновлення фізичної форми учасників АТО

Для відновлення фізичної форми учасникам АТО рекомендуємо різноманітні заняття та спортивне обладнання.

0efa0wa-7MUОрбітрек – це чудове поєднання інноваційних технічних рішень, високої міцності, надійності, комфортабельності, хороших технічних характеристик та простоти управління. Цей пристрій допоможе Вам відновити функції дихальної та серцево-судинної системи організму, звільнитися від зайвої ваги, підтримувати фізичну форму та тонус м’язів, розвивати виносливість, підготовити м’язи тіла до спортивних занять.

Методика Євмінова – методика лікувальної фізкультури для лікування, відновлення та профілактики захворювань хребта в любому віці. Цей метод допомагає попередити захворювання та її наслідки.

Він включає в себе дві основні одночасно виконувані умови:

  • розвантаження хребта,
  • виконання спеціальних малоамплітудних фізичних вправ спрямованих на тренування м’язового корсету.

Комплекс фізичної реабілітації на профілакторії Євмінова виконується щодня протягом 14-21 дня. Проводиться після фізіотерапевтичних процедур та масажу.

Медицинбол (м’яч) – один із найпростіших снарядів, регулярні заняття з яким доступні і в домашніх умовах. Вони укріпляють здоров’я, підтримують спортивну форму, додають гарного настрою.

Медицинбол дуже зручний. Його використовують на заняттях з лікувальної фізкультури, а також для розминки перед тренуванням. Медицинболи бувають різної маси – від 0.5 до 1.2 кг, і діаметра від 100 до 500 мм.

Заняття будуються за тією ж схемою, що й з гантелями чи гумою. Найважливіше під час вправ – слідкувати за диханням, яке має бути глибоким і ритмічним. Вибір вправ, дозування, вага снаряду повинні відповідати ступені фізичної підготовки, стану здоров’я, віку.

Якщо якась вправа з медицинболом викликає неприємні відчуття, то від неї необхідно відмовитися.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати у інструктора фізкультури центру Наталії Шумілової.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...