Флешмоб «22PushupChallenge» на підтримку ветеранів АТО пройшов в Іванкові

_DSC0161

В Україні набирає обертів флешмоб «22 Pushup Challenge» («22 віджимання»), метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом.

Естафету «22PushupChallenge» запустили у США влітку 2016 року після того, як американський Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед колишніх військових США за 2014 рік. Стало відомо, що близько 22 ветеранів у США щодня накладають на себе руки. Ця цифра кинула виклик суспільству. Аби привернути увагу до проблеми було започатковано флешмоб, який полягає в необхідності віджатися від підлоги 22 рази перед відеокамерою та передати естафету іншому, а відтискання робити 22 дні. В Україні флешмоб став масовим явищем у середині січня 2017 року і проводиться на підтримку учасників АТО. Участь в акції вже взяли взяли голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, міністр культури України Євген Нищук, мер Києва Віталій Кличко, генерали Нацгвардії України, патрульні поліцейські та інші.

_DSC0163

Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації, що з 2014 року працює з учасниками АТО, прийняв естафету від аналогічного центру в місті Коростень Житомирської області. До флешмобу приєдналися військовослужбовці та учасники АТО Іванківського району, громадська організація «Учасники бойових дій АТО», Іванківський об’єднаний районний військовий комісаріат, Іванківське відділення поліції, учні Іванківського районного ліцею. Всього –34 особи об’єднав захід у стінах районного ліцею.

_DSC0166

Його учасники заявили про бажання підтримати українських воїнів, які повернулися з АТО, зокрема тих, хто має посттравматичний синдром. Флешмобом хотіли наголосити: бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства в цілому та родини, сусідів, колег, знайомих зокрема. Найголовніше – дати їм зрозуміти, що ми пишаємося ними, що вони потрібні всім нам, самим собі, своїм родинам, нашому народу.

IMG_8724

Умови челенжу виконано. Естафету передано Києво-Святошинському центру соціально-психологічної реабілітації, м.Боярка.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...