Працюємо у військовій частині

Спеціалісти Іванківського ЦСПР провели чергову роботу по наданню комплексної психологічної допомоги та інформаційної підтримки учасникам АТО у в/ч А2435.

IMG_8641Розпочала роботу із вступним словом, заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелелест розповідаючи про спеціалістів центру та послуги, які ми надаємо учасникам АТО.

IMG_8653Цього разу фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко на інформаційній зустрічі ознайомила присутніх з пільгою на безкоштовне навчання для учасників АТО та їх дітей . На зустрічі йшлося про детальні покрокові дії для здійснення цієї соцгарантії затвердженої чинним законодавством України. Психологи центру Ольга Гаркуша та Ірина Превор провели групову роботу серед учасників АТО за наступними етапами своєї діяльності.

IMG_8657Ольга провела тренінг антістрес в ході якого учасники АТО мали змогу отримати основні навики поведінки в стресових ситуаціях та техніки саморегуляції у такому стані .

IMG_8655В груповій роботі Ірина застосовувала психорелаксаційні техніки для зняття напруги та вміння керувати власним станом,емоціями. Також на групі учасники відпрацьовували психологічну допомогу при ступорі внаслідок надзвичайної ситуації,що склалася: перегляд відеофільму, відпрацювання технік.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...