Іванківський ЦСПР взяв участь у районних заходах з нагоди 28-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2017 в смт Іванків відбулися районні заходи з нагоди 28-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, мітинг, урочисте зібрання, концертна програма, солдатська каша.

IMG_8599

Участь у заходах взяли керівники району, члени колегії райдержадміністрації, президії районної ради, керівники організацій, підприємств, установ району, селищний та сільські голови, члени Спілки ветеранів Афганістану Іванківського району, учасники бойових дій на території інших держав, учасники антитерористичної операції та жителі смт.Іванків. Від Іванківського ЦСПР воїнів-інтернаціоналістів вітали заступник директора Людмила Шелест та працівник інформаційно-аналітичної служби Андрій Шевченко, керівник шахово-шашкового клубу «Довір’я» Микола Комаренко.

IMG_8603

Керівництво району та голова Іванківської районної громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Іванківського району» Сергій Левченко подякували ветеранам за їхні честь, мужність та стійкість, за допомогу у вихованні і навчанні бійців української армії, яка сьогодні боронить цілісність і незалежність України. Від усього серця побажали всім присутнім, тим, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, та всім жителям району міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя, злагоди, благополуччя, упевненості, миру і добра.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені почесними грамотами, подяками та медалями. Грамотами було відзначено й переможців шахового турніру, приуроченого до цієї дати, що пройшов напередодні у ЦСПР.

IMG_8610

Повідомляє заступник директора Іванківського ЦСПР

Людмила Шелест

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...