Свято для учасників АТО

14.02.17 р. в Іванківському ЦСПР відбувся захід на якому ми вітали учасників АТО зі святом всіх закоханих днем Святого Валентина.

Кожній людині потрібна «розрядка» від буденних проблем, складних життєвих ситуацій, а тим більше тим хто пережив екстремальні ситуації. Нашим захисникам безперечно потрібна соціально-психологічна адаптація, але потрібно не забувати,що і просте спілкування має своє місце в процесі соціалізації учасників АТО.

IMG_8493

Свято було проведено в стилі вечора відпочинку з веселими конкурсами, танцями та пісенним концертом. Гості за затишними столиками мали нагоду поспілкуватися з побратимами познайомитися з новими людьми. Порадували своїми талановитими виступами артисти з Катюжанського вищого професійного училища: Мартиненко Віктор, Комар Євгенія, Довгорук Дарина, яких супроводжувала їх куратор Кучер Владислава Сергіївна.

IMG_8523

Молодь вже не перший раз приїздить до нас на запрошення взяти участь у заходах центру, за що їм велика вдячність. Вечір відпочинку вдався на славу бійці із задоволенням танцювали, брали участь у веселих розвагах. Ведуча вечора фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова привітала всіх присутніх зі святом.

«У День святого Валентина хочемо вам побажати ніколи не зраджувати свою мрію і вірити в свою світлу любов, проявляти ніжність і турботу про улюблених і дорогих людей поруч, бажаємо неймовірно світлої і щирої любові, добрих емоцій і душевного тепла, надзвичайної радості душі і безсумнівного відчуття щастя. Нехай любов панує у вашому житті, випромінюючи щастя й удачу в сім’ї, на роботі, вдома і на вулиці».

IMG_8556

IMG_8573Учасники АТО також не залишилися «в боргу» голова ГО «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн висловив подяку спеціалістам центру за нашу роботу з захисниками, за професіоналізм, за небайдужість до їх проблем. Було дуже приємно чути, що наш центр для них, як друга домівка. Висловлювалися зі словами вдячності за проведений захід і інші бійці дякували просто за людяність та за те, що не залишаємо на одинці у складних сімейних та життєвих ситуаціях.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою
Осипенко Анна

IMG_8540

IMG_8545

IMG_8581

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...