Іванківський ЦСПР вшанував ветеранів Афганістану та учасників бойових дій на території інших держав

13.02.17 р. в актовому залі Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що у підпорядкуванні Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, відбувся  обласний шаховий турнір серед ветеранів, приурочений 28-й річниці виведення військ СРСР з Афганістану та  вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

IMG_8465

На відкритті турніру з напутнім словом перед учасниками виступили голова районної організації Української спілки героїв Афганістану Сергій Левченко та заступник директора ЦСПР Людмила Шелест.

IMG_8457

В шаховому турнірі взяли участь дванадцять шахістів з Іванківського та Бородянського районів, які змагалися за швейцарською системою.

Перше місце завоював Віктор Масенко, набравши 4,5 очки. Друге місце виборов Ігор Василенко, в його активі 4 очки. Відразу три чоловіка набрали по 3 очки. Але завдяки кращому коефіцієнту третє місце посів Анатолій Дуборез. Дмитро Осипенко та Віктор Доценко розділили 4-5 місця.

Грамоти переможцям будуть урочисто вручені під час районних заходів 15 лютого.

IMG_8444

Цей день відзначається в Україні 15 лютого відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004р. З 1979 р. до 1989 р. близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни». 290 українців не повернулися з Афганістану, 62 – вважаються зниклими безвісти або потрапили в полон. Отримали поранення більш ніж 8 тисяч українців, 4 687 з них повернулися до рідних домівок інвалідами.

Вшановують в Україні і всіх тих, хто брав участь в інших війнах. Зараз у Збройних силах України служить близько 2 тисяч офіцерів і прапорщиків, які брали участь в афганській війні, близько 20 тисяч військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших “гарячих точках». 

Повідомляє голова шахово-шашкового клубу

Микола Комаренко

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: