Чемпіонат району з шашок

11.02.17 р. у шашко-шаховому клубі «Довір’я» закінчився чемпіонат району з шашок, присвячений 85-й річниці утворення Київської області.

У цьому році за звання чемпіона боролися шістнадцять спортсменів, які змагалися за коловою системою.

IMG_8416

Перемогу вперше здобув Віталій Огородник, набравши 27 очок, Друге місце завоював Ігор Зенченко з Кухарів, в його активі 23 очки. Третє місце виборов Іван Зубченко зі Шпилів, маючи в своєму активі 22 очки.

По 19 очок набрали відразу два учасники: минулорічний чемпіон району Ірина Полякова та Олексій Дегтяр. Але завдяки виграній особистій зустрічі четвертою фінішувала Ірина Полякова. А замкнув шістку кращих Віктор Масенко, маючи в своєму активі 18 очок.

IMG_8436

Чемпіон та призери нагороджені грамотами, медалями, грошовими винагородами та речовими призами.

Нагородження проводила начальник відділу культури, національностей, релігії, молоді та спорту Іванківської РДА Надія Костянтинівна Бірюк.