Комплексна допомога учаснику АТО

08.02.17р. – соціальний фахівець Ірина Струпова та фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко провели інформаційно-консультаційну бесіду з учасником АТО.

До центру поступив запит від учасника АТО з проханням надати допомогу його побратиму, який знаходився в хірургічному відділенні Іванківської ЦРЛ. Спеціалісти центру відреагували оперативно та відвідали захисника в лікарні.

O-6m8xFMh2I

BfangZNQ5kQПоспілкувавшись з учасником АТО виявили потребу в матеріальній допомозі. Захисник наразі ніде не працює і не має можливості потрапити в обласну лікарню, куди його направляють на до обстеження та подальше лікування. Проблему вирішили на місці, залучивши потрібні служби та відповідних людей з якими взаємодіємо вже не один рік. Так голова громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн надав транспорт, Ірина Коваль керівник апарату Іванківської РДА талони на бензин. Ось так «з миру по нитці…» вирішили нагальну проблему та допомогли людині у скрутний час його життя.

На даний момент захисник перебуває в Києві в другій обласній лікарні де проходить його лікування. Пізніше в телефонній розмові зі слів вдячності бійця, за вирішення його проблеми, зрозуміли, що справи пішли на лад чому ми дуже раді. Значить працюємо у правильному напрямку.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою
Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...