Соціально-психологічна робота фахівців Іванківського ЦСПР у військовій частині

Спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що знаходиться у підпорядкуванні Держслужби, здійснили черговий виїзд у військову частину А2435.

IMG_8333

Робота проводилася в двох напрямках: інформаційному та психологічному. Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко провела інформаційну зустріч «Як отримати житло учаснику АТО», в ході якої йшлося про право учасника бойових дій на отримання житла, перелік необхідних документів, порядок отримання, куди звертатись та можливості грошової компенсації.

IMG_8336

Ірина Превор ознайомила присутніх бійців з результатами проведеного минулого разу тестування щодо виявлення посттравматичного стресового розладу та пограничних станів та надала необхідні рекомендації.

IMG_8340

Психологи центру Ольга Гаркуша та Ірина Превор провели з бійцями групові заняття: тренінг психологічної підтримки учасників АТО, під час якого учасники виявили свої ресурси, на які варто спиратися в подальшу житті, та тренінг психорегуляції емоційних станів, в ході якого учасники практикувалися в конкретних техніках саморегуляції у стресових ситуаціях.

IMG_8342

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою
Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...