Атестовано фахівців ЦСПР

Дбаючи про професійний розвиток працівників та керуючись законами України, було проведено атестацію фахівців Іванківського ЦСПР. Минулого року при центрі було створено атестацій комісію І рівня, до якої увійшли керівництво центру, фахівці в області психології та соціальної роботи, представник профспілкового комітету та органів місцевого самоврядування. Протягом міжатестаційного періоду кожен фахівець працював над обраною темою, пройшов курси підвищення кваліфікаційного рівня, оформив напрацьований досвід роботи.

Атестаційна комісія ознайомилася з напрацюваннями, практичними розробками, документацією та характеристиками фахівців і прийняла рішення про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» щодо 4-х фахівців ЦСПР: Бабич Артем – юрисконсульт, Осипенко Анна – фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, Шевченко Андрій – програміст системний, Шумілова Наталія – інструктор з фізкультури.

Щодо трьох інших фахівців – практичних психологів Ольги Гаркуші й Ірини Превор та фахівця із соціальної роботи Ірини Струпової, які претендують на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», комісія прийняла рішення про порушення клопотання про атестацію перед атестаційною комісією ІІ рівня. Повноваження комісії І рівня (при організації, установі) не дають права присвоювати вищу категорію.

IMG_8261

Тож, попереду у наших досвідчених фахівців ще один «тур» атестації, який вони проходитимуть спільно з колегами із інших центрів СПР. Кращий досвід у різних напрямках роботи спеціалістів увійде до методичного посібника, який готується до видання Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО і покликаний висвітлити комплексний підхід у наданні допомоги учасникам АТО.

Заступник директора, Людмила Шелест

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...