Особлива чоловіча робота

Людмила Вікторівна Безпала мати п’ятьох синів. Усі хлопці змалечку приучені до важкої сільської роботи – господарства, праці біля землі (уміють за плугом землю орати; і конем, і технікою управляти – цього навчилися від батька).

Андрій БезпалийГерой сьогоднішньої публікації – один із її синів Андрій. Як і всі його однолітки, навчався у Красятицькій середній школі і по закінченні 11-ти класів отримав освіту слюсара з ремонту автомобілів у Катюжанському ВПТУ.

Потім була служба у лавах української армії у м. Десна. Не думалось тоді, що польові тренування так знадобляться у майбутньому, і замість водійського керма і плуга до рук прийдеться взяти автомат, адже бути солдатом-захисником – це особлива чоловіча робота.
Коли почалися воєнні події на сході нашої країни, Андрій Сергійович був призваний повторно у сухопутні війська у 2014 році. Як і належить справжньому чоловікові, не вагаючись пішов із тисячами своїх побратимів, усвідомлюючи: « Хто як не ми захистимо нашу країну від ворожого вторгнення?»

У селищі міського типу Амвросіївка Донецької області отримав поранення. Довгий період лікувався у госпіталях м. Одеса та м. Ірпінь.

Свої 26 літ від народження святкував у листопаді у великій дружній родині, адже найбільший подарунок він отримав від долі, яка дала йому щасливий шанс лишитися живим.

На даний час Андрій із братом працює у ТОВ «Принтер» с. Козаровичі.

Життєве кредо «У житті необхідно ставити мету і наполегливо її досягати».

Наталія Лук’яненко

Від авторки: у нашому районі так багато чоловіків із цікавими долями- солдатів Великої Вітчизняної війни ( і військовополонених), воїнів-інтернаціоналістів, а тепер і воїнів АТО. Вони різні за віком і освітою; є корінні жителі, а є й приїжджі. Є незнайомі мені люди, а є мої колишні учні і односельці. Проте кожен із них добре усвідомлює, скільки на нього покладається, щоб інші жили під мирним небом.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...