Робота у військовій частині

Спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, здійснили робочий візит до військової частини А2435, яка забезпечує контроль і безпеку повітряного простору прикордонних районів України. Значна частина особового складу – це учасники бойових дій у зоні АТО та військові, які мають бойовий досвід у інших країнах світу.

IMG_8158

Мета візиту – налагодження контактів, вивчення запиту на психологічну та інформаційну допомогу, планування подальшої співпраці.

IMG_8151

Ознайомлення з діяльністю Центру було проведено у формі презентації, яку представили психолог О.Гаркуша та програміст А.Шевченко. Психологом ЦСПР І.Превор було проведено анкетування 20 військовослужбовців за «Шкалою самооцінки PCL-M» щодо виявлення симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Результати анкетування будуть використані для вибору найбільш ефективних форм психологічної допомоги учасникам АТО, допоможуть спланувати подальшу інформаційно-просвітницьку роботу.

IMG_8160

На даному етапі спеціалістами Центру здійснюється соціально-психологічний супровід особового складу, індивідуальне психологічне консультування, проводиться робота у напрямках надання первинної юридичної допомоги та фізичної реабілітації учасників бойових дій.

Робота проводиться за запитом.

Психолог Іванківського ЦСПР  Ірина Превор

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...