Робота у військовій частині

Спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, здійснили робочий візит до військової частини А2435, яка забезпечує контроль і безпеку повітряного простору прикордонних районів України. Значна частина особового складу – це учасники бойових дій у зоні АТО та військові, які мають бойовий досвід у інших країнах світу.

IMG_8158

Мета візиту – налагодження контактів, вивчення запиту на психологічну та інформаційну допомогу, планування подальшої співпраці.

IMG_8151

Ознайомлення з діяльністю Центру було проведено у формі презентації, яку представили психолог О.Гаркуша та програміст А.Шевченко. Психологом ЦСПР І.Превор було проведено анкетування 20 військовослужбовців за «Шкалою самооцінки PCL-M» щодо виявлення симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Результати анкетування будуть використані для вибору найбільш ефективних форм психологічної допомоги учасникам АТО, допоможуть спланувати подальшу інформаційно-просвітницьку роботу.

IMG_8160

На даному етапі спеціалістами Центру здійснюється соціально-психологічний супровід особового складу, індивідуальне психологічне консультування, проводиться робота у напрямках надання первинної юридичної допомоги та фізичної реабілітації учасників бойових дій.

Робота проводиться за запитом.

Психолог Іванківського ЦСПР  Ірина Превор

 


 

Ще за темою: