Реабілітація для учасників АТО

Перш ніж зупинитися на основних напрямках фізичної реабілітації, хотілося б акцентувати на понятті реабілітації в цілому. Адже повернувшись із зони АТО боєць потребує певного комплексу заходів із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала важких уражень опорно-рухового апарату або сенсорних функцій організму внаслідок травми, поранення чи захворювання.

Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація. Саме цей комплекс послужив досягненню людиною з функціональними порушеннями (і не тільки) комплексної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя.

img_6043Постійне відвідування Центру сприятиме суттєвим позитивним зрушенням в психологічному та загально фізичному стані.

Оволодіння необхідними вміннями та навичками щодо самооблаштування незалежності від допомоги оточуючих у побуті для повної інтеграції та адаптації у повсякденному житті.

З досвіду відомо, що звернення в цілому до центру, зокрема до інструктора фізкультури носять вузькопрофільний характер без розуміння надання допомоги психологом чи фахівцем із соціальної роботи. Саме останні можуть запропонувати індивідуальні консультації чи групові заняття, поділяться своїми знаннями та досвідом за принципом «рівний-рівному» та доведуть необхідність такої роботи на практиці. Що ж стосується інструктора фізкультури, то заняття з відновлення фізичної форми та загально-фізичної підготовки завжди приносять лише користь.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...