Змагалися юні шахісти

Відбулися поєдинки командної першості з шахів серед школярів. Вони проходили в приміщенні Іванківського ЦСПР за участю майстра спорту, волонтера Центру Миколи Комаренка.

В змаганнях взяли участь 7 команд, які були шляхом жеребкування розділені на дві підгрупи. Ігри в підгрупах пройшли за коловою системою.

2016-11-23-290

У першій підгрупі перемогу святкували шахісти команди Горностайпільського НВО, які виграли у команди Феневицького НВО з рахунком 2 ½:1/2, а потім здолали з рахунком 3:0 команди Кухарської ЗОШ та Іванківської ЗОШ №1. Друге місце у команди Феневицького НВО.

У другій підгрупі перше місце виграла команда Іванківського районного ліцею, перемігши команду Іванківської ЗОШ №2 (2:1) та команду Русаківської ЗОШ (2,5:0,5). Другими в підгрупі фінішували шахісти команда Іванківської ЗОШ №2.

2016-11-23-295

Потім розпочалися фінальні поєдинки за третє та перше місця.

За третє місце боролися шахісти Іванківської ЗОШ №2 та Фенивицького НВО. Перемогу здобула команда Іванківської ЗОШ №2 з рахунком 3:0.

А у вирішальному поєдинку команда Іванківського районного ліцею, з рахунком 3:0 здолала шахістів Горностайпільського НВО.

2016-11-23-306

Команда переможниця виступила в такому складі: Юрій Шелест, Володимир Кучинський та Дар’я Ірімія.

Команди призери та гравців цих команд були нагороджені грамотами.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...