Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Вже декілька років поспіль з метою ознайомлення дітей з найнебезпечнішою, проте особливо важливою професією «рятувальника», а також задля привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту та навчання населення основам безпечної життєдіяльності, періодично проводиться Всеукраїнська громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

imujbesffmu

Так, 07 листопада, рятувальники Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели такий захід для учнів Іванківського ліцею. Вогнеборці коротко ознайомили присутніх з історією пожежної охорони та пожежної частини, розповіли про специфіку своєї роботи та надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою ж частиною зустрічі стали показові виступи, під час яких бійці демонстрували пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг.

t2ebcarwrhs

Зокрема серед учасників акції були розповсюджені пам’ятки та листівки протипожежного характеру.
Дітлахам акція дуже сподобалася, а найголовніше те, що кожен з них усвідомив, що біду краще попередити, аніж ліквідувати. Сповнені вражень від побаченого, діти запам’ятають цікавий та змістовний візит до рятувальників, і відтепер сто разів подумають, чи варто пустувати з вогнем.

Провідний інспектор Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області

лейтенант служби цивільного захисту

Гудзенко Ярослав Віталійович

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...