«Учасники бойових дій АТО» підвели підсумки роботи за рік

Влітку минулого року група активістів з числа демобілізованих учасників АТО Іванківського району заснували громадську організацію «Учасники бойових дій АТО», очолив яку Віктор Красюн. У жовтні організацію було офіційно зареєстровано. Тоді вона налічувала близько десятка ветеранів АТО.

Минув рік, протягом якого відбулося формування організації, вироблено напрямки роботи, налагоджено співпрацю з районним та обласним центрами допомоги учасникам АТО, сільськими, селищною радами та установами Іванкова, що працюють з учасниками АТО. Вивчалися проблеми та надавалася інформаційно-організаційна допомога з земельних питань, забезпечення житлом, отримання посвідчення УБД. В організацію вливалися нові члени. На сьогодні ГО налічує 67 демобілізованих учасників АТО, 9 з яких знову повернулися захищати Батьківщину на контрактній основі. Серед них – 2 члени активу.

dsc02481

Саме через такі обставини у статуті організації зазначено, що голова, правління та ревізійна комісія переобираються щороку. Тож 22 жовтня члени організації зібралися на звітно-виборчі збори. Головою організації одностайно вирішено залишити Віктора Красюна, до правління увійшли Анатолій Терещук, Максим Силява, Олександр Жержерунов з Іванкова, Олексій та Олег Винокурови з Кропивні. Ревізійна комісія обрана у складі Василя Беренка, Віталія Радкевича та Віталія Токаревського.

dsc02480

Після цього перед учасниками зібрання виступили Лариса Павленко, начальник Управління пенсійного фонду, та Людмила Шелест, заступник директора Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації, з інформацією про послуги, актуальні для учасників АТО та членів їхніх сімей.

dsc02507

Також учасники піднімали свої проблемні питання, зокрема – забезпечення права на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, на поліпшення житлових умов та отримання житла, безкоштовне зубопротезування, отримання путівок у лікувально-санаторні заклади тощо.

Людмила Шелест, заступник директора Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: