Заходи до дня Захистників України

7-5-aПатріотичне виховання дітей завжди було одним з пріоритетних в кожній державі і ще актуальнішим стає у нелегкі часи країни де відбуваються бойові дії. Останні події початку 2014р. і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Зона АТО наразі страшне лихо, яке забирає з сімей батьків, синів та братів. Всі чоловіки, які перебували чи перебувають в зоні АТО не голослівно є героями нашої країни і діти повинні про них знати,чути,бачити. Спеціалісти ЦСПР як і інші заклади держави, зокрема освітянські не раз проводили і продовжують проводити заходи для школярів різної вікової категорії з метою виховання в дітей патріотичного бачення, розуміння важливості цього поняття, як для людини в цілому так і для країни загалом.

В перед День захисника Вітчизни 12 та 13 жовтня 2016 року Іванківським ЦСПР було проведено ряд інформаційних зустрічей «Безпека понад усе» для середніх та старших школярів Іванкова.

2

3

Так 12.10.16р. фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко Анна влаштувала дві зустрічі для п’ятих класів ЗОШ №2 в Іванківській ГУ ДСНС. Кожна зустріч починалася з розповіді про бійців,що знаходяться в зоні АТО захищаючи нашу державу, наші сім’ї та про роботу рятувальників, які також ризикуютть своїм життям кожного дня рятуючи людей в різних екстремальних ситуаціях. Гусак Едуард старший лейтенант начальник варти Іванківської ГУ ДСНС провів для дітей цікаву повчальну екскурсію. Розповідаючи учням про безпеку в екстремальних ситуаціях показував можливості робочої техніки, дії рятувальників при виклику на пожежу, тренувальний спортзал і звичайно про наслідки хибних викликів.

5

13.10.16р. – учнів 8 класу Іванківського районного ліцею гостинно зустрів військовий склад відділу прикордонної служби «Іванків». Ця інформаційна зустріч влаштована психологом Центру Ольгою Гаркушою та фахівецем зі зв’язків з громадськістю та пресою пройшла у такому ж форматі, як і дві попередні.

6

Крім цього до уваги підлітків було представлено невеликий інформаційний блок про кордони України та кордони Іванківського району, продемонстровано документально-навчальний фільм про роботу прикордонників. Крім того відбулася екскурсія територією частини. Найбільше учням сподобалась практична частина зустрічі: самооборона зі щитами, розбір і збір автомата Калашникова, примірка бронежилета з каскою та освоєння користуванням військовим біноклем та рацією.

9

11

13

Осипенко Анна Володимирівна фахівець зі зв’язків з громадськістю

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...