Колегія Служби розглянула питання соціального захисту ветеранів АТО

Засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відбулося 29 вересня у приміщенні Служби.

Засідання відкрив Голова Служби А.В.Дерев’янко. У вступній промові він поінформував присутніх про важливість питань, внесених на розгляд членів колегії.

dsc02366

Далі з доповідями виступали керівники структурних підрозділів Служби, які надали інформацію про стан реалізації державних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції, зокрема, з питань забезпечення житлом, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, санаторно-курортного лікування, забезпечення поранених воїнів технічними та іншими засобами реабілітації, у тому числі, протезуванням. Також були розглянуті питання діяльності Служби у сфері меморіальної роботи, виконання вимог антикорупційного законодавства, роботи із зверненнями громадян та інші.

За результатами обговорення прийнято рішення. З пропозиціями щодо покращання якості діалогу між владою та ветеранською спільнотою виступив голова Громадської ради при Службі В.М.Палій.

На колегію були запрошені директори центрів соціально-психологічної реабілітації. Від Іванківського ЦСПР участь взяла заступник директора Л.В.Шелест.

За матеріалами сайту
http://dsvv.gov.ua/top-novyny/anons-zasidannya-kolehiji-sluzhby.html

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...