РОДИННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ СІМЕЙ

РОДИННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ СІМЕЙ «ЗУСТРІНЕМОСЬ! З ВІЙНИ – ДО МИРУ» ВІДБУВСЯ У КИЄВІ

У суботу, 24 вересня, за підтримки Київської обласної державної та Київської міської державної адміністрацій на території ВДНГ (м.Київ) відбувся родинний фестиваль для учасників АТО та їх сімей «Зустрінемось! З війни – до миру», приурочений до Міжнародного дня Миру. Організатори заходу: Благодійний Фонд «Чисте небо», Центри Допомоги учасникам АТО в Київській області, в м. Києві, ГО Українська асоціація інвалідів АТО, Всеукраїнський Альянс Бійців та Волонтерів АТО.

10

Метою фестивалю було дати можливість воїнам АТО зустрітися і разом знайти дорогу до мирного життя.

Участь у заході взяла й делегація Іванківського району. Серед них – учасники АТО Беренок Василь, Богуш Владислав, Винокурови Олег та Олексій, Пархоменко Олексій, Німенко Віталій, Горай Роман, Верес Євген, Середа Валерій з дружинами, дітьми, матерями, всього – 24 особи.

Учасники фестивалю мали можливість оглянути виставку, яка включала не лише емоційні фотографії, але й приклади маскувальних сіток. На фестивалі були представлені інформаційні стенди, учасникам також роздавали дорожні карти по соціальних пільгах для воїнів та їх сімей.

Багато сімей було з дітьми. На фестивалі малечі не було нудно. Діти малювали, вчились запускати і керувати безпілотником, розбирали та збирали зброю, танцювали, плели ляльки-мотанки, змагалися з батьками у велоквесті.

1

Також учасники фестивалю мали можливість скуштувати різноманітні страви. За обідом вони знайомилися один з одним. Воїни зустрілися з побратимами та познайомилися з іншими вояками. Спілкування було дуже емоційним. Дружини та матері загиблих Героїв усвідомили, що вони не самотні в своєму горі, а ще, що життя продовжується.

Наприкінці фестивалю групи та виконавці, знайомі воїнам ще по зустрічам на фронті, дали святковий концерт.

9

За словами керівника групи Василя Беренка: «Ми цікаво провели вихідний день у колі найрідніших людей, побачили своїх бойових побратимів, отримали корисну для кожного «атошника» інформацію».

image

Поїздка сімей з Іванківського району стала можливою завдяки оперативній та злагодженій співпраці ІРДА, районного Центру допомоги учасникам АТО (Коваль І., Сисова Н.), Центру соціально-психологічної реабілітації (Шелест Л.В.), ГО «Учасники бойових дій АТО» (Красюн В.), «Спілки ветеранів Афганістану» (Левченко С.), обласної волонтерської організації (Грибан Ю.) . Особливі слова подяки перевізнику Яковенку Юрію за наданий автобус та підприємцю Руденку Миколі за харчування учасників.

Людмила Шелест, заступник директора

3

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: