Обласне свято до 25-річчя Дня Незалежності України у Броварах

24 серпня з нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України у Броварах відбулося загальнообласне святкування ювілейної річниці нашої держави. У заходах взяли участь представники усіх міст та районів Київської області.

DSC_8162

Свято розпочалось святковою ходою, після чого з привітальними словами до броварчан та гостей міста звернулися його керівники та голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.

DSC02224

У парку культури та відпочинку «Перемога» було розгорнуто виставкові комплекси, що продемонстрували досягнення міст та районів. Протягом дня тривала концертна програма за участю аматорських, фольклорних та народних колективів колективів Київщини, розгорталися творчі виставки, проводилися майстер-класи народних умільців, відбувалося багато заходів, де кожен зміг знайти для себе цікавий формат святкування.

DSC02244

Участь у відзначенні Дня незалежності взяла й делегація Іванківського району на чолі з головою райдержадміністрації Максимом Лісогором. Виставка творчих робіт Іванківщини, запальні пісні від народного ансамблю «Любисток» відділу культури РДА, частування національними стравами приваблювали до експозиції нашого району безліч гостей з інших районів та міст. Серед них, наприклад, відомі українські письменники та громадські діячі брати Капранови. Не оминули своєю увагою й найближчі сусіди – керівники Поліського району. Приємно було бачити своїх колег з інших районів. В цілому день пройшов яскраво й цікаво.

DSC02248

Участь в урочистостях взяли й заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест та члени громадської організації «Учасники бойових дій АТО». Паралельно з святкуванням вдалося намітити певні плани спільно з представниками Обласного центру допомоги учасникам АТО, обмінятися останньою інформацією щодо нових можливостей з лікування та реабілітації поранених бійців.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...