Державна прикордонна служба інформує

В період збору дикоросів (ягід та грибів) Державна прикордонна служба інформує

Державна прикордонна служба інформує ща за травень – червень поточного року різко збільшилась кількість випадків спроб порушити державний кордон жителями прикордоння з метою збору ягід та грибів.

Так, за вказаний період, за порушення державного кордону представниками прикордонної служби Республіки Білорусь було затримано 1 громадянина України який прорушив держваний кордон з України в Республіку Білорусь збираючи дикороси та в 7 випадках представниками Держприкордонслужби України повернуто від державного кордону 79 осіб 9 з яких діти.

Громадяни України (жителі прикордонних населених пунктів) під час збору дикоросів (ягід та грибів) органи прикордонної служби застерігають бути уважними з метою недопущення незаконного перетину державного кордону України, адже особи що вчинять правопорушення будуть нести відповідальність відповідно до законодавства України та Республіки Білорусь.

НАГАДУЄМО!

Відповідно українського законодавства за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України наступає адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладання штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 – 3400 грн.) або адміністративний арешт на строк до 15 діб, а якщо такі дії вчинені групою осіб або особою, яку потягом року було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладання штрафу від двохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 – 8500 грн.).

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь за порушення державного кордону наступає, як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Підготував Юрій Шахрайчук
майор, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес- служби

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...