Нашого земляка-учасника АТО Олега Савченка нагороджено медаллю

Згідно Указу Президента України від 08.05.2016 року медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено нашого земляка, жителя с.Луговики, демобілізованого воїна АТО –Олега Сергійовича Савченка. Почесну місію – вручення почесної нагороди захисникові виконали голова Поліської райдержадміністрації А.Є.Анісімов, голова Поліської районної ради А.М.Слепченко, керівник апарату РДА – Т.В.Кордун, заступник голови районної ветеранської організації, теж демобілізований воїн АТО –В.А.Морін, Луговицький сільський голова В.В.Білько.

воън АТО 2

Нагадаємо, Олег потрапив під другу хвилю мобілізації, був призваний на військову службу у червні 2014 року, воював у складі 11 –го мотопіхотного батальйону «Київська Русь» у гарячих точках на сході країни. Через півроку служби, під час обстрілу бойовиками позицій сил антитерористичної операції під Луганськом, був тяжко поранений. У грудні місяці минулого року хлопцю присвоєно статус учасника бойових дій , після чого він проходив довгий курс лікування, реабілітації. Дякуючи Богові, Олег залишився живий і при спілкуванні з нами постійно посміхався, відчутно було його оптимістичний настрій. Хоча молодий хлопчина далеко ще не здоровий і потребує серйозного лікування, керманичі району пообіцяли допомогти Олегові пройти черговий курс лікування в Київській Чорнобильській лікарні, де сьогодні також лікують і учасників АТО, а також відправити на оздоровлення до санаторію, а ще попросили хлопця не соромитись і завжди звертатись до них за допомогою.

Вітаємо Олега з черговою нагородою – на його грудях вже є Орден Міністерства оборони України, який він отримав разом зі статусом учасника бойових дій. Дякуємо тобі, наш захисник, за хоробрість і відвагу!

Фото Наталії Волочай.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...