Виїзна робота

30.05.16 – чергова виїзна робота в напрямку соціально-психологічної реабілітації та інформаційної підтримки сімей учасників АТО .

Психолог Ольга Гаркуша та фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко відвідали сімї бійців АТО в селах Поліського району с.Радинка та с.Красятичі.

Завітавши в сім’ї спеціалісти Іванківського ЦСПР здійснили соціальний супровід шляхом надання інформації про соціальні гарантій у вигляді пільг та соціальних послуг, та індивідуального консультування. Спілкуючись з жінками, матерями бійців вивчали їх потреби для визначення соціальної допомоги, яку вони потребують. Також спеціалісти детально розповіли про всі види роботи центру: психологічна реабілітація, юридичне консультування, інформаційна підтримка, фізична реабілітація та можливість оздоровлення дітей учасників АТО дякуючи іспанським благодійним організаціям.

Провели ознайомчу бесіду з новою головою місцевої селищної ради Шулькевич В.І. та її працівниками про роботу Іванківського ЦСПР обмінялися інформацією про бійців та по завершенню домовилися про співпрацю. З робочим візитом завітали у с. Красятичі до голови ГО учасників АТО в поліському районі Василя Моріна,з яким співпрацюємо ще з першої демобілізації. Завезли примірники нашої газети «Голос Довіри », поповнили їх інформаційний куточок новими буклетами центру та обговорили перспективи співпраці по нашій центрівської програми комплексної реабілітації для демобілізованих військовослужбовців з зони АТО та їх сімей.

2016-05-30 12.27.00

2016-05-30 14.41.57

2016-05-30 13.13.55

2016-05-30 13.12.54

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...