Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

13.05.2016 – спільно з Іванківською РДА було організовано захід в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко де відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї за участі багатодітних жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», матерів та дружин тих військовослужбовців, які беруть участь у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, багатодітних сімей та жінок з різних установ району.

IMG_7264

В рамках святкового заходу голова Іванківської райдержадміністрації Максим Лісогор та голова районної ради Валерій Потієнко урочисто вручили державні нагороди (посвідчення та нагрудні знаки) двом багатодітним жінкам Іванківського району, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» відповідно до Указу Президента України від 07.05.2016 № 198.

IMG_7278

Відбувся також святковий концерт у виконанні вихованців дитячої школи мистецтв ім.М.Примаченко та дітей із багатодітних родин.

IMG_7332

Після офіційної частини спеціалісти ЦСПР поспілкувалися з матерями учасників АТО і їх сім’ями, роздали інформаційні буклети про напрямки роботи центру у допомозі учасникам АТО. Вітали вже знайомі нам сім’ї бійців та із задоволенням знайомилися з тими хто ще не був у центрі, запрошуючи відвідати наш дружній колектив. Розповіли присутнім, що спеціалісти ЦСПР завжди порадять, роз’яснять, допоможуть усім хто звертається до нас та скориставшись такою нагодою запросили присутніх на захід який відбудеться 20 травня на базі центру також для сімей учасників АТО.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

IMG_7337

IMG_7342

IMG_7348

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...