Багатогранне партнерство

Гості з Іспанії завжди є бажаними в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації. Нещодавно (04.05-08.05.2016 р.) вкотре представники асоціації «EsPerTu» з Барселони на чолі з президентом Росою Мартін працювали в нашому районі.

збори1

Програма візиту була досить насиченою. Відвідини дітей, в тому числі допомога в с.Залішани сім’ї учасника АТО Миколи Курято та багатодітній сім”ї Лебедєвих, які в результаті пожежі залишились без батьків та домівки. Цього ж дня побували в школі с.Жміївка (одне з найвіддаленіших сіл району). «EsPerTu» вже не перший рік допомагає їм шкільним приладдям, канцелярськими товарами, встановленням та оплатою Інтернету, тощо. І найголовніше  – пріоритет по запрошеннях на оздоровлення до Іспанії надається дітям цього села. В свою чергу жміївські школярі зустрічали гостей з короваєм, гімном України та Іспанії, концертом та пасхальною випічкою.

Школа с Жміївка

Зворушені бідністю сімей та в той же час багатством душі, гостинністю жителів с.Жміївки, іспанці запевнили, що саме цю школу вони беруть під опіку.

Побували представники асоціації в посольстві Іспанії в Україні, Київській обласній держадміністрації, де отримали заслужену нагороду; познайомились з історичним Києвом.

Київська ОДА. Подяка від Служби у справах дітей і сім'ї асоціації ESPERTU, Барселона.

На закінчення візиту було проведено збори з сім’ями та конференцію «Актуалізація досвіду проведення оздоровлення дітей в Іспанії у постчорнобильському соціумі», в якій взяли участь гості з Барселони, працівники ЦСПР, батьки, волонтери.

збори2

Окрему подяку у підготовці конференції висловлюємо соціальному педагогу центру Інні Шеремет, батькам Вікторії Гультайчук та Валерію Анікеєву.

Цього літа в Барселону на відпочинок (2 місяці) вилітає 61 дитина. Витрати на переліт, перебування бере на себе приймаюча сторона. За минулий рік внесок іноземних партнерів в оздоровлення, лікування, підтримку дітей Іванківського району в грошовому еквіваленті становить більше 6 млн.грн.

Галина Бабич директор Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...