Засідання «за круглим столом»

20.04.2016 в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (ЦСПР) «Довір’я» відбулося засідання «за круглим столом» приурочене 30-им роковинам Чорнобильської катастрофи.

IMG_7221

Участь у засіданні взяли виконуючий обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Олександр Жданов, заступник голови районної ради Оксана Шумак, голова селищної ради Олександр Поліщук, директор центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (ЦСПР) «Довір’я» Галина Бабич, начальник управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Київської області Лариса Павленко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр, головний лікар КЗ Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Онопрієнко, представники КЗ Іванківська «ЦРЛ», Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області, Іванківського відділення поліції, громадських організацій (Чорнобильського спрямування), ЗМІ, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та інші учасники заходу.

IMG_2727

Відкрив засідання виконуючий обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Олександр Жданов. Він проінформував, яка робота проводиться владою на районному рівні щодо соціального захисту осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

IMG_7217

Захід пройшов у вигляді конструктивного діалогу. За «круглим столом» обговорили актуальні для чорнобильців питання, які стосувалися соціального захисту, пенсійного забезпечення, лікування, оздоровлення, отримання безкоштовних медикаментів. Зазначалося, що останнім часом відбулося значне підвищення цін, зараз доводиться дуже складно соціально незахищеним верствам населення, серед яких ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, інваліди-чорнобильці та особи, постраждалі від аварії на ЧАЕС.

IMG_7206

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко проінформувала присутніх про чисельність постраждалих осіб району внаслідок Чорнобильської катастрофи та їх соціального захисту, проведення їм компенсаційних виплат, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та інше.

Начальник управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Київської області Лариса Павленко дала вичерпні відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, виплат коштів за рішеннями судів.

Підбиваючи підсумки засідання, виконуючий обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Олександр Жданов подякував учасникам засідання за активну життєву позицію та участь у громадському житті району та запросив присутніх взяти участь у заходах з нагоди відзначення 30-их роковин Чорнобильської катастрофи, які відбуватимуться 20 квітня 2016 року в смт Іванків.

За матеріалами сайту Іванківської районної державної адміністрації
(http://ivankiv-rda-rada.gov.ua/ua/news/9033.html)

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...