Інформаційна зустріч «ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО»

6 квітня в Іванківському ЦСПР відбулася інформаційна зустріч для учасників АТО та членів їхніх сімей за участю представників установ та організацій, що надають допомогу даній цільовій групі.

Ведуча заходу заступник директора Людмила Шелест у своєму вступному слові розповіла про послуги Центру для учасників АТО та членів їхніх сімей, а також наголосила на важливості подібних зустрічей, які надають можливість представникам служб поділитися важливою актуальною інформацією, а учасникам АТО – скористатися нею, отримати відповіді на свої запитання, підняти проблемні питання, які потребують вирішення чи залучення інших сторін.

IMG_7140

Ніна Сичова, головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА, відповідальна за роботу Центру допомоги учасникам АТО при РДА поінформувала присутніх про роботу Центру, види матеріальної допомоги, які можуть бути надані учасникам АТО на лікування чи при складних життєвих обставинах, та порядок їх надання. Також нагадала про можливість при потребі отримати допомогу й за обласною програмою.

Лариса Павленко, начальник Управління пенсійного фонду, розповіла про особливості нарахування пенсій та вік виходу на пенсію учасників бойових дій, про пенсії для інвалідів, яких в районі налічується 6 осіб, відповіла на питання щодо доплати на неповнолітніх дітей інваліда-пенсіонера.

Провідний фахівець Центру зайнятості Юлія Безнощенко звернула увагу на те, що до їхнього Центру можна звертатися не тільки безробітним учасникам АТО, а й тим, хто зараз працює, але бажає знайти іншу роботу. Пані Юлія ознайомила з переліком актуальних пропозицій та запросила на зустріч з одним із роботодавців, яка відбудеться 7 квітня о 10 год, та на ярмарок вакансій 26 квітня.

Віктор Красюн, голова ГО «Учасники бойових дій АТО» висвітлив найбільш проблемні питання, з якими сьогодні найчастіше стикаються учасники АТО: пільговий проїзд УБД, виділення земельних ділянок не за місцем прописки, безкоштовне медичне обстеження та лікування тощо.

IMG_7146

Про особливості надання психологічної допомоги, про її необхідність для учасників АТО, які неодноразово переживали бойовий стрес, йшлося у виступі Ірини Превор, психолога ЦСПР.

Запитань було багато. Не на всі з піднятих питань присутні змогли отримати вичерпні відповіді. Було б добре, якби участь в зустрічі взяли й представники УПСЗН, районної лікарні, земельного відділу. Проте в цілому зустріч вийшла інформативною та корисною для обох сторін – як учасників АТО, так і представників установ та організацій.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: