У КИЇВСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛИ ПОДАЛЬШУ СПІВПРАЦЮ ЩОДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ В ІСПАНІЇ

У КИЇВСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛИ ПОДАЛЬШУ СПІВПРАЦЮ ЩОДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ В ІСПАНІЇ

31 березня відбулося засідання круглого столу, під час якого керівництво Київської облдержадміністрації та представники іспанських благодійних фондів і асоціацій обговорили подальшу співпрацю щодо оздоровлення та відпочинку дітей з Київщини в Іспанії. Від КОДА участь у заході взяли її голова Максим Мельничук, заступник Андрій Янченко і начальник Служби у справах дітей та сім’ї Сергій Андріяш. Іспанську делегацію представляли керівники п’ятьох іспанських благодійних асоціацій та фондів — «Разом за життя» (м. Валенсія), «Підтримка дитинства» (м. Сарагоса), «Нідес» (м. Кабра, Кордоба), «Чорнобиль елькартеа» і «Чорнобильеко Умеак» (м. Більбао).

073711001459423343

Програми, у рамках яких діти зі столичної області відпочивають за кордоном, орієнтовані на дітей, які потребують особливої соціальної уваги та допомоги. Це, зокрема, діти бійців АТО, чорнобильців, позбавлені батьківської опіки, з багатодітних і малозабезпечених сімей.

Вітаючи присутніх, Максим Мельничук зазначив, що Іспанія є однією з ключових європейських країн для співпраці у сфері дитячого оздоровлення. Діти з Київщини їздять на відпочинок до цієї країни у рамках відповідних програм не перший рік, а такі поїздки дозволяють їм не тільки розширювати власний кругозір та обмінюватися культурним досвідом і традиціями, але й знайомлять їх із реаліями європейського життя.

231969001459423581

«Торік в Іспанії оздоровилося 796 дітей із нашої області. Вони проживали у сім’ях, таборах, закладах благодійних фондів. Їздять двічі на рік – влітку на канікулах і взимку під час різдв’яно-новорічного періоду. Програма відпочинку насичена, пізнавальна, а головне – діти власними очима бачать європейські реалії і вбирають в себе, наче губка, європейські цінності та менталітет» – зазначив голова Київської ОДА. До 200 дітей плануємо оздоровити за кордоном 2016 р. і ми.

Почесними грамотами голови Київської ОДА та служби у справах дітей були відмічені президенти іспанських асоціацій та представники громадських організацій Київської області, серед яких були Галина Бабич та Інна Шеремет.

IMG_20160331_130226_2CS

IMG_20160331_112516

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...