Колегія Служби підвела підсумки року

10 березня 2016 р. відбулося засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Засідання проходило у приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Участь в засіданні взяли члени колегії Служби, а також керівники структурних підрозділів апарату Служби, завідувачі Секторів – територіальних органів Служби. директори центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Служби. Іванківський центр представляла директор Г.Г.Бабич.

Серед присутніх – перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, в.о. директора медичного департаменту МОЗ України Василь Кравченко, начальник управління у справах учасників АТО МВС України Василь Мельник, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

Колегія 1

Розпочав засідання Голова Служби Артур Дерев’янко, який поінформував учасників про результати реалізації державних програм Служби. Особливу увагу він звернув на питання забезпечення житлом учасників АТО, їх оздоровлення та проходження психологічної реабілітації. Робота Центрів в цьому напрямку була оцінена позитивно. Керівник Служби окреслив завдання в цьому плані представникам територіальних органів у 2016 році: тісно працювати з учасниками АТО та їх родинами у співпраці з центрами допомоги учасникам АТО, взаємодіяти з громадськими об’єднаннями, громадськістю.

Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко поінформував присутніх про основні інструменти, які є в системі Мінсоцполітики, для ефективного вирішення питань соціального захисту, нові напрямки щодо реалізації деяких програм, навів приклади успішної діяльності прозорих офісів на місцевому рівні.

Колегія 2

Перед учасниками виступили й інші посадовці. Директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Ігор Мальцев зупинився на питаннях взаємодії з всеукраїнськими громадськими організаціями.

Наприкінці засідання Голова Служби підбив підсумки колегії, члени колегії підтримали проект рішення, в якому зазначені заходи з оптимізації діяльності щодо реалізації бюджетних програм соціального захисту учасників АТО – забезпечення житлом, протезуванням та ортезуванням, санаторно-курортним лікуванням, соціальною та психологічною допомогою, професійною адаптацією та ін…

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР
за матеріалами сайту www.dsvv.gov.ua

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...