До 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Представники благодійного фонду «Лінія життя дітей Чорнобиля» та журналісти з Великої Британії завітали до родини Шпак, що мешкає в с.Дитятки. Саме ця родина зацікавила іноземців: все життя вони прожили в цьому селі, мають дорослу доньку, підростає семирічний Артем.

Попри все сім”я має свої проблеми – Чорнобильська катастрофа залишила в ній свій слід. Саме ця тема чи не найбільше зацікавила гостей. Окрім цього, журналісти з цікавістю оглядали господарство, дякували за гостинність.

А в останні дні місяці посланець цього ж фонду пані Емилі, з притаманною саме журналістам вдачею, відвідала родини ліквідаторів, побувала в районній лікарні, де взяла інтерв’ю в учасника ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи лікаря Шелеста Ф.К. Здивуванню не було меж, коли дізналася скільки лікарів залишили цей світ, тих, хто працював в відділеннях, забрудненої радіонуклідами, відомому комплексі Берізка.

Пані Емилі ознайомилась з роботою центру, детальніше про роботу з ліквідаторами спілкувалась з психологом Ольгою Гаркушею.

Fotos 2

Та найбільше запам’ятався гості візит до переселенців с.Нові Ладижичі – сім”ї Бондар. Іван Іванович разом з дружиною Ганною Яківною брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в свій час не побажали залишати рідні місця, оселившись в новозбудованому селі поблизу Іванкова.

На завершення візиту пані Емілі промовила: «Таких чуйних, відкритих, добросердечних людей я ще не зустрічала».

Соціальний педагог Інна Шеремет

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...