Святкове засідання клубу “Пролісок”

29 грудня члени клубу «Пролісок» на святкове засідання – відмічали день свого народження. Виповнилося клубу 3 роки.

На слайдах виставлених в залі центру відтворено діяльність клубу за згаданий період. Присутні згадували зустрічі, поїздки.

За цей час всі здружилися, ближче познайомилися один з одним. В клуб одні приходили, інші йшли з клубу. Кістяк, активних, завжди залишався.

Сьогодні хочу відмітити найбільш активних – це Киричок В.О., Ятель О.Т., Дубас М.І., Григоренко В.І., Сірош Т.В., Рябушенко Л.М., Захарова Г.Г., Кузьменко М.М., Захаров М.О.

SAM_3091

Велику вдячність хочу висловити директору центру «Довіря» Бабич Г.Г. за те, що нас приютила, за допомогу, за так необхідну, інколи, пораду. Соціальному педагогу центру Струповій І.Г. за організацію та змістовне проведення вечорів, свят.

Були на святі і Дід Мороз (Захаров М.О.), Снігурочка (Захарова Г.Г.), символ Нового 2016 року – мавпочка (Григоренко В.І.). Були пісні, танці, ігри, вікторини, загадки, казки. Машенька – внучка Григоренко В.І. порадувала присутніх гарною піснею та танцем.

IMG_0292

Дід Мороз та Снігурочка водили хороводи, дарили подарунки. Всім присутнім було дуже весело, цікаво, ніхто не хотів йти додому.

Голова клубу «Пролісок» В.М.Демяненко

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...