Оновлено сайт ЦСПР. Тепер доступна зручна мобільна версія

У зв’язку зі зміною основних напрямків діяльності ЦСПР виникла необхідність змінити й Веб-сайт центру (ivankiv.cspr.info). В першу чергу прагнули зробити його корисним та доступним для головної нашої цільової аудиторії – для учасників АТО та їх смей. Тому, крім оновленого інтерфейсу та наповнення, сайт зроблено таким чином, щоб його було зручно читати не тільки на моніторі комп’ютера, а й на екранах мобільних пристроїв – смартфонів, планшетів.

З’явилася рубрика «Учасникам АТО», яка містить корисну інформацію щодо правового захисту та психологічної підтримки, інформацію щодо послуг залу фізичної реабілітації, події та заходи для даної цільової категорії.

Новою є також рубрика «Переселенцям», де розміщуватимуться матеріали для осіб, переміщених з Донецької, Луганської областей та Криму.

У рубриці «Діяльність Центру» оновлено завдання установи, діючі програми, перелік послуг для населення, а також розміщено інформацію про команду фахівців, що працюють у ЦСПР.

Напрацювання минулих років заходяться у рубриці «Архів».

Структура сторінки побудована таким чином, що центральна полоса – це останні новини Центру (їх ви будете бачити й на мобільному телефоні), зліва – колонка з переліком подій та заходів для учасників АТО, справа – остання інформація щодо правового та психологічного захисту бійців. Знизу є перелік корисних посилань на сайти установ та організацій, які займаються наданням допомоги учасникам АТО: Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Мінсоцполітики, Київська ОДА, Іванківська РДА, Центри соціально-психологічної реабілітації та інші.

Додано також календар публікацій та посилання на сторінку Центру у Facebook.

За оновлення та обслуговування сайту висловлюємо вдячність нашим колегам з Києво-Святошинського центру СПР.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: