Новорічний вогник для учасників АТО та їх родин

У теплій затишній атмосфері Центру «Довір’я» проводжали старий 2015 рік близько 50 учасників АТО разом зі своїми дружинами, матерями, дітьми.

IMG_6683

Як зазначила у своєму вітальному слові заступник директора Людмила Шелест: «Цей рік був дуже складним для нашої країни, але завдяки мужності захисників, в тому числі наших земляків, Україна тримається.

Проводжаючи рік минулий, хочеться сказати слова особливої вдячності кожному з присутніх у цьому залі за внесок у захист країни, пишаємося нашими славними героями-земляками. Хочеться подякувати родинам, дітям, які стали надійною підтримкою у час випробувань, додавали сили та підтримували бойовий дух. 2016 рік не буде легким, та я вірю, що в історію він ввійде як рік нашої великої перемоги. Миру всім нам і Україні!».

IMG_6699

До привітань ведучої новорічного вогника, соціального педагога Ірини Струпової, приєдналися Дід Мороз, Снігуронька та артисти районного відділу культури РДА. Гарного настрою додали й юні артисти та волонтери Центру. Домашню атмосферу доповнили смачні солодощі, люб’язно надані місцевими підприємцями Миколою Руденком та Сергієм Колчановим. Після святкового концерту наші захисники ще довго не хотіли розходитися, охоче спілкувалися з фахівцями та між собою, обмінювалися спогадами та жартами, співали пісень під гітару та ділилися планами на майбутнє. І навіть пройшли сеанс веселої казкотерапії.

IMG_6691

Такі масові форми роботи є не менш ефективним засобом психологічної реабілітації, ніж робота з психологами. Вони відновлюють душевні ресурси та підвищують енергетичний рівень, повертають до мирного життя, активізують забуті за час війни його позитивні сторони. Після цього бійці легше йдуть на контакт, знімаються зайві захисні механізми. Кожен напрямок роботи ЦСПР є необхідною складовою успішного кінцевого результату.

DSCN6225

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...