Чергове засідання Центру допомоги учасникам АТО

24.12.2015 під керівництвом керівника апарату Іванківської райдержадміністрації Ірини Коваль проведено засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. У зібранні взяла участь і заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест.

Коваль Сичова

Під час засідання проаналізовано стан виконання завдань щодо надання учасникам АТО допомоги з вирішення питань, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, допомоги членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Розглянуто 11 заяв від учасників АТО та їх сімей. Виділено матеріальну грошову допомогу на суму 20 000 гривень.

Засідання комісії

Також, було підведено підсумки роботи Центру за 2015 рік та виконання районної цільової Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році (далі Програма). За 2015 рік виділено із місцевого бюджету на Програму 100 000 гривень 54 учасникам АТО. Підготовлено відповідний проект Програми на 2016 рік, який буде розглянутий на сесії районної ради 25 грудня поточного року.

За підсумками наради відповідним керівникам організацій та установ району дано конкретні доручення, а саме, надавати консультативну роботу та сприяти учасникам антитерористичної операції щодо:

– отримання документів, необхідних для надання відповідного статусу згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;
– отримання пільг та соціальних гарантій;
– лікування, реабілітації, адаптації;
– працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації;
– інших питань соціального характеру.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...