Cемінар у Києво-Святошинському центрі

08.12.2015 р. – семінар у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) – «Перспективи діяльності Центрів соціально-психологічної реабілітації населення у 2016р.».

На семінар були запрошені директори ЦСПР, їх заступники та представники інформаційно-аналітичних служб центрів для спільного вирішення та обговорення питань та проблем, що виникли в ході роботи з учасниками АТО.

Виступали представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО: Мазур Юлія Олександрівна – головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації; Завора Діана Василівна – завідуюча сектором кадрової роботи; Миронець Альона Василівна – завідуюча сектором внутрішнього аудиту.

Спеціалісти Держслужби, докладно поінформували про державні програми для учасників АТО, проблеми, що виникають в ході їх реалізації, поділилися ідеями щодо покращення нашої спільної роботи з надання допомоги учасникам АТО, відповіли на запитання присутніх директорів центрів.

Директори та заступники мали можливість детально обговорили актуальні питання:
– специфіка 3-го етапу надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО;
– проблеми соціальної адаптації учасників АТО та шляхи їх вирішення.

xrtifnzrnvU

В свою чергу фахівці ІАС вирішували свої важливі питання:
– сайти Центрів, перспектива створення спільної сім’ї сайтів.
– налагодження обміну інформаційними матеріалами;
– соціальні мережі як сучасний інструмент інформування;
– спільні проблеми ІАС ЦСПР.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: