Міжнародна співпраця з МБФ «Східно-Європейська місія» (США)

Президент міжнародного благодійного фонду цікавився роботою Центру

20 років співпраці єднає наш центр з МБФ «Східно-Європейська місія» (США).  Весь цей час фонд опікувався дітьми із соціально-незахищених сімей, а рік назад  надав руку допомоги й сім’ям учасників АТО.

IMG_6478

Перебуваючи в Україні, президент МБФ «Східно-Європейська місія» Джеф Томпсон відвідав учасника АТО Володимира Василенка з Іванкова, щоб особисто поцікавитися його здоров’ям та життям сьогодні, після тяжкого поранення та тривалого лікування.  «Місія» дізналася про Володимира на початку весни від працівників ЦСПР і зробила свій фінансовий внесок  для хірургічних втручань, які були необхідні,   щоб врятувати бійцю життя.  Тож знайомлячись особисто, представники фонду були щасливі бачити нашого земляка усміхненим і сповненим планів на майбутнє.

IMG_6509

Потім Джеф Томпсон разом з директором МБФ «Східно-Європейська місія» в Україні Іриною Скрипник та співробітниками офісу поцікавилися роботою нашого Центру з учасниками АТО та їх сім’ями, поспілкувалися з дітьми під час християнських уроків та занять з комп’ютерної грамотності, подивилися роботу зали фізичної реабілітації, обговорили питання, пов’язані з відпочинком дітей в таборі «Коло друзів», підготовкою подарунків для дітей на новорічно-різдвяні свята.  Завдяки допомозі фонду успішно реалізується ряд важливих для громади напрямків роботи. Тож врученими офіційними  Подяками центр соціально-психологічної реабілітації  в особі заступника директора Людмила Шелест засвідчив свою глибоку вдячність Президенту та директору Фонду за багаторічну співпрацю і підтримку.

IMG_6529

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.