День Гідності та Свободи

21.11.2015 в актовому залі Іванківської дитячої школи мистецтв ім. М.Примаченко відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи за участю голови РДА Анатолія Митрофановича Свириденка та голови районної ради Валерія Іванович Потієнка.

2_21

У своїй промові Голова РДА Свириденко А.М. наголосив, що нині є надзвичайно важкий період та іспит для нашої країни, коли українці продемонстрували свою гідність та своє прагнення до свободи. Мільйони наших співвітчизників на рідній землі рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських і демократичних цінностей. У цей складний час потрібно згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе задля збереження територіальної цілісності України. Від імені Іванківської райдержадміністрації та від себе особисто, А.М. Свириденко побажав миру та добра, злагоди і непохитної віри , аби зробити все можливе на благо розквіту Української держави.

2_22Учасниця подій Революції гідності Дударенко М.І., виступила зі зворушливою промовою, словами вдячності тим, хто всіма силами виборював право бути вільними від злочинної влади, і тим хто поклав своє життя , задля демократичного майбутнього України.

imageВ заході, також, взяли участь співробітник ЦСПР Мартиненко О.М та волонтер центру Марченко М.Г. останній був нагороджений подякою Іванківської РДА

Пам’ять про загиблих героїв було вшановано хвилиною мовчання.
Представниками Відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації проведено концерт-реквієм до вшанування подвигу учасників Революції Гідності «Їм у віках судилося безсмерття».

У с. Розважів відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної сотні за участю керівників району та представників громади.

В заходах взяли участь представники, організацій, установ та підприємств.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...