Виїздна робота

17.11.2015 р. – спеціалісти Іванківського ЦСПР працювали в селах поліського району: Буда Вовчівська, с.Луговики, с.Млачівка, с.Зелена Поляна проводячи індивідуальну роботу за напрямками соціального консультування, соціального супроводу учасників АТО та їх сімей вивчаючи їх потреби, проблеми та рівень поінформованості, щодо затверджених державою правових норм.

Відвідуючи сім’ї практичний психолог Ольга Гаркуша спілкувалася з бійцями визначала проблематику психологічного стану та проводила тестування, щодо тривожного стану. Фахівець зі зв’язків з громадськістю Осипенко Анна ознайомила з нормативно-правовими аспектами законодавства України щодо прав, пільг та виплат учасникам АТО, забезпечила друкованою продукцією (буклети, газета центру) OLYMPUS DIGITAL CAMERAвідповідного змісту та тем: «Мобілізація, права учасників АТО», «Порядок надання адресної матеріальної допомоги», «Щодо отримання земельних ділянок учасниками АТО у приватну власність», «Пам’ятка соціального захисту учасників АТО», «Психологічна допомога учасникам АТО та їх сім’ям», «Учасникам бойових дій та їх дітям – особливий соціальний захист», «Додаткові соцгарантії для учасників бойових дій та інвалідів війни», «Пам’ятка для сімей військовослужбовців», «Ви повернулися з зони бойових дій? Тоді ця інформація для вас», «Установи та організації, Іванкова, які можуть надати допомогу учасникам АТО та їх сім’ям».

Запрошували приїздити в центр з жінками, дітками, рідними – розповідаючи про напрямки роботи спеціалістів центру (психологічна допомога, інформаційна підтримка, зала фізичної реабілітації, групи підтримки, зала ігрової терапії і багато ін.).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с. Луговики – сім’я учасника АТО Савченка Олега, працює психолог Ольга Гаркуша

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с. Луговики, фахівець Осипенко Анна з Савченком Олегом

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с. Млачівка , учасник АТО Мушенок Олександр –  вивчення потреб

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с.Зелена Поляна, сім’я Черницького Костянтина,дружина Тетяна

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с.Луговики, мама  бійця Решетницького Віктора

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

с.Млачівка – Мушенок О. – поінформування,щодо нормативно- правових законодавств для учасників АТО

Осипенко Анна — фахівець по зв’язках з громадськістю

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: