Співпраця з Іванківською РДА

Утворено Центр допомоги учасникам АТО

Відповідно до Указу Президента України та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації та з метою забезпечення надання дієвої допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розпорядженням №354 Іванківської районної державної адміністрації від 23 жовтня 2015 року утворено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції як допоміжний орган Іванківської районної державної адміністрації (далі – Центр).

До утворення Центру роботу з надання допомоги учасникам АТО координував Районний штаб з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції та їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції.

Затверджено Положення про Центр, де зазначено, що метою його створення є забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО і допомоги членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців.

IMG_5268

Керівник Центру – Коваль Ірина Анатоліївна, керівник апарату райдержадміністрації; заступник керівника Центру – Терещенко Наталія Вікторівна. До складу Центру увійшли керівники служб, установ та організацій, які безпосередньо займаються наданням допомоги учасникам АТО. Серед них – директор ЦСПР Г.Г.Бабич.

На виконання розпорядження Іванківської РДА директором Центру соціально-психологічної реабілітації видано наказ, згідно якого створено координаційну групу з надання допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців АТО, визначено заходи з активізації роботи з зазначеними цільовими групами.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...