Я – дуже хороший!

Наша реальність – несприятлива й нестабільна соціально-економічна обстановка в країні, міжнаціональні конфлікти, змушена зовнішня й внутрішня міграція – є настільки стресогенною, що опосередковано, через батьків, у зону ризику потрапляють діти.

В рамках програми «Вечірня гімназія» для дітей і підлітків із соціально-незахищених сімей та сімей учасників АТО за підтримки Фонду Східно-Європейської місії діє курс «Культура спілкування». Завданнями курсу є прийняття себе, своїх достоїнств і недоліків, усвідомлення власної цінності і унікальності, своїх здібностей і можливостей, прийняття інших людей, вміння знаходити власні ресурси у складній ситуації.

2015-10-12 15.19.39 - копия

У жовтні проведено декілька занять для дітей із сімей учасників АТО та соціально-незахищених сімей «Знайомство», «Радість. Як подарувати радість іншій людині». На першому занятті діти ознайомилися із поняттям психології й навіщо вона потрібна людині, познайомилися один з одним, підібрали лагідні імена кожному учаснику та спробували його намалювати. Одна дівчинка намалювала поряд зі своїм іменем будиночок і тата, який повернувся із війни.

На наступному занятті розглянули що таке радість. На прикладі улюблених тваринок діти показували радісних тварин і визначили як вдалося зобразити радість за допомогою міміки. Діти обговорили як подарувати радість, на вушко дарували один одному гарні побажання, а потім , уявивши себе художниками, створили малюнки на тему «Радість». На завершення зі сцени спробували прокричати: «Я дуже хороший!»

На цих заняття діти вчилися приймати себе, шукали достоїнства у собі.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...