До Дня захисника України

Зустріч з учасниками АТО

IMG_6297

Уроком мужності, людської гідності та патріотизму стала зустріч учнів Іванківського районного ліцею з учасниками АТО. Найболючішими сторінками своєї біографії ділилися з дітьми Петро Мурга – військовий лікар, хірург, Віктор Красюн, який пішов на війну добровольцем разом зі своїм вірним другом вівчаркою Ремом, та Дмитро Орещенко – наймолодший з трьох нагороджених орденом «За мужність» бійців нашого району.

IMG_6311

Учасники АТО розповідали про свої воєнні будні, демонстрували фотографії, зроблені під Дебальцевим, Новою Григорівкою, Старогнатівкою та в інших гарячих точках, знайомили дітей з військовою технікою та зброєю, показували бліндажі та окопи, які служили захистом під час обстрілів і домівкою поміж боями. Скромно говорили про себе, але з великою гордістю про своїх бойових побратимів, які стали більше, ніж надійними товаришами, і навіть рятували життя. З особливим теплом та вдячністю згадували про своїх рідних та близьких, які думками були завжди поряд, допомагали всім, чим могли, молилися і оберігали кожної хвилини. На зустрічі була присутня мама Дмитра Орещенка – Лідія Павлівна, яка мов ангел-охоронець, своїм серцем була завжди поряд із сином, і під час військових операцій та обстрілів, і у госпіталях, де Дмитру зробили 4 операції після поранення, і під час одужання вже вдома у Малій Макарівці.

IMG_6321

Учні в свою чергу висловлювали щирі слова поваги та вдячності героям-захисникам, підготували для гостей стенд «Наші герої» з матеріалами газети «Голос довіри» та своїми малюнками, виконали пісню «Воїни добра» під гітарний супровід, подарували квіти та солодощі.

IMG_6364

Зустріч стала спільним заходом Іванківського ЦСПР та районного ліцею та сприяла патріотичному вихованню підростаючого покоління.

IMG_6343

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...