Надаємо організаційно-правову допомогу учасникам АТО та їх сім’ям

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (ЦСПР) налагоджено соціальний супровід усіх бійців з Іванківського району та їх сімей з метою моніторингу місцеперебування, стану здоров’я та потреб бійців, вчасного надання допомоги, підтримки нормального психологічного стану. Налагоджено співпрацю також зі Спілкою ветеранів Афганістану Іванківського району, представники якої постійно допомагають проводити інформаційнороз’яснювальну та адаптаційну роботу з учасниками АТО і їх сім’ями. Інформація про проведені заходи висвітлюється на сайтах ЦСПР, Іванківської РДА та районної ради, у районній газеті «Трибуна праці» та газеті ЦСПР “Голос довіри”.

4

Практичними психологами проводиться індивідуальне психологічне консультування бійців АТО та членів їх сімей, переселенців із зони бойових дій. Проведено 188 консультацій.

Психологами проведено 21 групове заняття з психосоціальної реадаптації демобілізованих учасників АТО (психологічний дебрифінг), 14 занять з психотерапії посттравматичних стресових розладів, 9 учасників АТО з числа безробітних взяли участь у тренінгу, проведеному спільно з Центром зайнятості. Продовжено роботу групи підтримки для сімей учасників АТО «Сімейний ресурс». А також юридичне та соціальне консультування учасників АТО задля допомоги у вирішенні соціально-правових питань та підвищенні рівня поінформованості щодо соціального захисту (421 особа).

За ініціативи учасників АТО на базі Центру проведено 2 «круглі столи»: «Вироблення системи підтримки учасників АТО», «Допомога учасникам АТО шляхом створення громадської організації» за участю 55 учасників АТО та ветеранів війни в Афганістані.

У І кварталі ц.р. було організовано низку акцій зі збору теплого одягу та продуктів харчування для учасників АТО (у співпраці з волонтерським рухом «Птаха», ГО «Волонтери Полісся»), Спеціалісти Центру брали участь в організованих районним відділом культури благодійних концертах зі збору коштів для учасників АТО.

Завдяки співпраці з благодійним фондом «Східноєвропейська місія» надано фінансову допомогу 3 тяжкопораненим бійцям району, які потребували неодноразового оперативного лікування, на загальну суму 14 тис.грн. Також у січні спільно з цим фондом проведено масовий захід «Різдвяна зустріч» для учасників АТО. У співпраці з цим та іншим благодійним фондом – «Східна Європа» – створено зал фізичної реабілітації для учасників АТО та придбано необхідне обладнання на суму 43 тис. грн. Заняття з фізичної реабілітації пройшли 75 учасників АТО.

Протягом другого кварталу функціонує також група підтримки дружин учасників АТО. У співпраці з районною ГО «Центр розвитку громади» та міжнародними благодійними організаціями 5 дітей учасників АТО включені до програми літнього оздоровлення в Іспанії, Португалії.

Тетяна ФОРОЩА, начальник відділу зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату РДА.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...